20 Ağustos 2009 Perşembe

EGENİN TRAKTÖR HAYRANLIĞI

Ege traktörü o kadar çok sevdiki sürekli dilinden tarktör kelimesi yüzlerce kez çıktı. uykusunda bile sayıkladı. Tüm aşleyi tarktör demesiyle büyüledi. Traktör dedikçe bir tane satın alasımız bile geldi.Ödemişde sürekli yoldan traktör geçiyor. insanlar şehir içi ulaşımında kullanınca Ege bol bol görünce hayranlık duydu. Kocaman tekerleklerine ve çıkardığı sese.. çok sevdi oğlum traktörü.Sakarya'ya gelince oyuncağını aldık. ama kesmedi tabi. idare eder. arada bir traktör diyor genede..Yoldan geçen iş makinası kepçelerle idare ediyoruz.


Bizi kabul etti oğlum traktörüne..


Traktör kullanmanın manevralarını da kapmış hemen gözlemleyerek.. Marşa basıp çalıştırma ve arada vites değiştirmek gibi.. Ve direksiyon çevirme..hiç birini ihmal etmiyor ama pedallara ayağı yetişmiyor Egemin..


Berilin traktöre binmesine dayanamayıp, ağlama krizine girdi kıskançlıktan .. çok komikti.Ama çok şiddetle bağırıp berili korkuttu tabi.Paylaşamadı traktörünü..
Kimin Traktörünü kime bindirtmedi.. Böyle de bir durum var.

Dede traktör dede- traktör kelimesi aradan 3 hafta geçmesine rağmen hala.. iki kelimeyi çok sık söylüyor.. Tatlı oğlum. dededi motorsiklet de bindirdi oğluma..

Babayla dağ- bayır gezdiler...

Dedesi tarktöre bindirdi oğlumu.

3 yorum:

Anonim dedi ki...

canım ya görmeyeli sen ne büyümüşsün maşallah maşallah maşallah:)

dore-nilü dedi ki...

egecimin o küçük köpekle olan fotosuna bayıldım harika bir kare olmuş cnm çokda büyümüş egem maşallah

Arzu-Azra dedi ki...

egecim fotoların hepsi güzel ama sen daha güzelsin çok şirin çıkmışsın, ne güzel tatil yapmışsınız. büyümüş de traktör kullanmaya da başlamışsın aferin sana. köpeklere azra da bayılıyor.

tüm nisan çocukları hayvan sever galiba:))

öptümmmm