11 Şubat 2015 Çarşamba

NİLSU 2 YAŞINDA

Benim güzel kızım 2 yaşına geldi.. yarım yamalak konuşmalarıyla  benim nazarımda koca bir bebek.. 2 yaşına kadar sağlıkla geldin bundan sonra ki yaşlalarını da önce sağlıkla ve neşeyle gçeirmeni isterim.. hep beraber olalım canım kızım... Dördümüz baban , ben abin ve sen..
Senin için evde minik bir pasta keseriz babanenle birlikte diye düşünmüştüm.. Ama değerli arkadaşım Yeliz , ısrarla planı yaptı. Akşam yemeğini de bende yeriz dedi.. pastamızı da o aldı . 2 yaşına Kayra ve abinle oynayarak girdiniz. tabi bir çocuk bir çocuk.. hemen mutlu oluyor oynuyorsunuz... Kayra ile pastayı elinizle mıncık mıncık yediniz... engellemedik de pastayı da hallettiniz... Çok kakaolu oldunuz siz şeker çocuklar...
Minik kızım kocaman güzel, başarılı bir kız olduğun da da büyük doğum günü partilerini de burada blogumuzda paylaşalım.. Kendi çapımızda sonsuz bir hatıra bırakmak üzere..

Bu güzel geceyi bize hazırlayan Çınar Ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz... Demiral Ailesi olarak...Yüreğinize sağlık ...Hiç yorum yok: